Jdi na obsah Jdi na menu

Studia Arabela

 

ObrazekMalá vilka stojí v mírném svahu a je doslova vklíněna mezi ostatní domky v malé starobylé tiché uličce poblíž starého centra. K pobřežní promenádě se dostanete, vydáte-li se uličkou do kopce a pak zkratkou po schodech, asi za 6 minut. Stejná cesta vede na příjemnou písečnou pláž, která se rozprostírá u východního mysu městečka Kokkari.

Jednoduché ubytování, které bude vyhovovat všem, kteří mají rádi romantiku starého města a přitom ocení blízkost pláže a centra městečka.

Podělte se o Vaše názory a zkušenosti s tímto ubytováním. Vložte svůj příspěvek do komentářů.

Vzdálenost od pláže: cca 250 m.
Vzdálenost od centra: cca 200 m.

ObrazekObrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pepa - nadpis

8. 3. 2013 16:44

Ahoj, nasel jsemm na netu super stranky s automaty zdarma a jeste ke vsemu pekne sexy babou tam :D mrknete na www.ZdarmaAutomaty.cz a zahrajte si :)

Pavel - Ubytování Arabela

23. 8. 2006 9:08

Ubytování bych doporučil dvojici, která si chce užít klidu a není náročná na komfort. Apartmán je stranou od ostatních turistů a restaurací, Paní domácí bydlí hned pod apartmanem, a je stále doma, takže má apartmán stále pod dohledem. Je velice příjemná a hovoří několika jazyky. Za týden pobytu dvakrát měnila ložní prádlo a prováděla úklid. Kuchyňský kout je vybaven postačujícím množství nádobí. Balkónek je malinkatý, ale o to útulnější. Dva lidi, co mají rádi se tam pohodlně vejdou. Z balkonku je večer romantický pohled na starou část Kokkari. Od apartmánu je přes kopec přistupná nehlídaná malá oblázková pláž (viz. obr. nahoře vpravo). Není to žádná "masovka" jako v Bibione. Nad pláží je příjemná restaurace na terase. Projeli jsme půl ostrova, ale pouze na této pláží je k vidění pod vodou množství různých ryb při šnorchlování. Celkem je letovisko příjemným a klidným místem pro odpočinek . Žádné diskotéky, lunaparky a podobně. Co jsme měli možnost poznat, tak sem jezdí především starší lidé. Doporučuji zapůjčení nějakého dopravního prostředku a podívat se do hor a ostatních míst ostrova. Poslední týden v květnu bylo na ostrově cca 30 stupňů tepla, moře bylo okolo 20. Horské svahy jsou jedna velká bylinková zahrádka, šalvěj, oregáno, bazalka,.... Ve městě Samos je krásné antické muzeum s originály soch z vykopávek. Při návštěvě chrámu Hery pozor na otvírací dobu, je celkem nešikovně od 9.00 do 16.00. Nad městem Pythagorio je poutní místo se zajímavým chrámem postaveným uvnitř jeskyně.

tulipandvorak@centrum.cz - Re: Ubytování Arabela

28. 4. 2011 18:37

Ráda bych se ubytovala v Arabele.Můžete mi podat informace,jak si nocleh zarezervovat?Děkuji Jarmila Dvorakova+420 724136878